سرور مجازی

سرور مجازی

سرور مجازی (VPS) در حقیقت بخشی از سخت افزار یک سرور اختصاصی می باشد. با تقسیم یک سرور اختصاصی توسط مجازی ساز به چندین ماشین مجازی و تعریف منابع اختصاصی به هر ماشین مجازی میتوان در هزینه ی خرید سرور صرفه جویی نمود. 

اگر مدیر وبسایت هستید و یا توسعه دهنده ی اپلیکیشن ها و یا سرور را برای مصارف دیگر از جمله  ایجاد بستر جلسات و کلاس آنلاین نیاز دارید این اطمینان را به شما خواهیم داد با خرید سرور مجازی میزبان اول سرعت بالا و همچنین دسترسی همیشگی به سرور مجازی خود را خواهید داشت.

از جمله مزایای سرویس: 

سرور مجازی ویندوز | سرور مجازی لینوکس

سرور مجازی ایران به دلیل وجود زبرساخت فنی در داخل کشور دارای بالاترین سرعت اتصال و پایینترین زمان پاسخگویی به درخواست ها می باشد.
با ایجاد زیرساخت مناسب و ارتباط از طریق بستر فییر نوری و همچنین استفاده از بروزترین تجهیزات و سخت افرار ها توانسته ایم کیفیت بالا و ارتباط پایدار را برای مشترکین گرامی ایجاد نماییم.

سرور مجازی اروپا میزبان اول در حال حاظر در دیتاسنتر بین المللی کشور فنلاند می باشد. از مزایای این سرورها ارتباط سریع در لینک های بین الملل را میتوان نام برد. میزبان اول با داشتن زیرساخت قدرتمند در این دیتاسنتر در خدمت مشترکین گرامی می باشد.

برحی از امکانات VPS

پشتیبانی حرفه ای

گارانتی اپتایم 99.9 درصد

ذخیره ساز های SSD و NVME

کنسول مدیریت سرور

ماژول بکاپ هوشمند*

فایروال و انتی دیداس سخت افزاری*

سیستم هوشمند ورود دو مرحله ای*

خدمات نرم افزاری و پشتیبانی*

مواردی که به صورت * مشخص شدن اند به صورت ماژول ارائه میگردد.