منتظر تماس شما هستیم /مشاوره
88339415 021
منو
20 برابر سرعت بیشتر
هارد های SSD + پورت های گیگابایت
بکاپ گیری روزانه
برترین تکنولوژی بکاپ گیری
دو لایه فایروال قدرتمند
جلوگیری از DDOS + کنترل پورت ها

بکاپ گیری از سرور شما

بکاپ گیری از سرور مجازی شما

فرقی نمیکند شما مدیر وبسایت هستید و یا بر روی اپلیکیشن کار میکنید.هویت اصلی کار شما اطلاعات و دیتای شماست. گاهی ارزش اطلاعات و داده ها انقدر زیاد است که نمیتوان روی ان قیمت گذاشت.برای همگی ما پیش امده وقتی کامپیوتر و یا تلفن همراه خود را روشن میکنیم با صفحه ی مشکی روبرو میشویم و در این حالت تمام ارزوی ما این است کاش یک بار دیگر سیستم روشن شود تا بتوانم از داده های مهم خود پشتیبان تهیه کنم.در بحث سرور تنها اطلاعات شخصی شما نیست بلکه شامل اطلاعات ارزشمند کاربران شما و حتی زحمات سالیانه شما برای طراحی پروژه ی خود میباشد.جالب است بدانید سال ها پیش زمانی که هنوز تکنولوژی مانند حال پیشرفت نداشت همین اتفاق برای ما افتاد و دو ترابایت اطلاعات ما بخاطر سوختن هارد از بین رفت و همان زمان تصمیم بر این شد تمامی تمرکز خود را جهت راه اندازی یک سیستم پیشرفته بگذاریم و امروز با یک سیستم فوق حرفه ای در خدمت اطلاعات شما هستیم!

vps data loss

همیشه تقصیر شما نیست!

گاهی بازیابی اطلاعات غیر ممکن است و در عمل هیچ راهی نیست و ان وقت به فکر ریستور اطلاعات بکاپ ارشیو شده میوفتیم. جالب است بدانید کاها به دلیل فراموشی و یا… مسئولان و مدیران هیچ بکاپی از سرور خود ندارند! اما همیشه تقصیر شما نیست بار ها اتفاق افتاده بکاپ گرفته شده توسط کاربران ناقص یا اصلا قابل بازیابی نمیباشد هرچند اگر هم بازیابی با موفقیت انجام شود تمامی تنظیمات مرتبط با سیستم عامل از بین رفته و ساعت ها زمان صرف تنظیمات دوباره میشود. زمان طراحی سیستم بکاپ ما می بایست سیستمی طراحی میکردیم که فارق از سیستم عامل و تنظیمات بتواند یک بکاپ کل از دیتای شما تهیه نماید.

استوریج باکس های پیشرفته

میزبان اول با داشتن یک توپولوژی پیشرفته از تمامی اطلاعات هارد شما روزانه بکاپ تهیه میکند مهم نیست از چه سیستم عاملی استفاده میکنید و یا چه نرم افزار و سرویس دهنده هایی روی سرور شما نصب میباشد سیستم های ما یک بکاپ کامل از صفر تا صد هارد شما روزانه تهیه میکند پس تمامی اطلاعات سیستم عامل نرم افزار ها و… در داخل بکاپ ذخیره میگردد ما با شبکه اختصاصی و ایزوله شده دیتا های بکاپ را توسط سرورهای ذخیره ساز قدرتمند رمزنگاری میکنیم و به صورت محافظت شده ذخیره میکنیم همچنین انتهای هر هفته بکاپ های گرفته شده به صورت خودکار با اطلاعات سرور شما مقایسه میشوند و در صورتی که بکاپی دارای ایراد باشد اصلاح میگردد. تمامی این روند توسط یک شبکه ی خصوصی محافظت شده توسط سیستم های هوشمند ما انجام میگردد.

تعهد تنها کیفیت نیست!

همانطور که میدانیم مسئولیت نگهداری از اطلاعات در سرورهای مجای و اختصاصی عموما تنها با کاربر میباشد. اما اعتقاد ما این است تعهد تنها ارایه ی یک سرویس با کیفیت نیست بلکه ارائه ی سرویس با کیفیت به همراه راهکار برای افزایش رضایت شما عزیزان میباشد.ما میدانیم ایجاد بستر مناسب برای شما عزیزان به معنی پیشرفت و همکاری دو طرفه میباشد و میبایست با تمام محدودیت ها و شرایط موجود بهترین راهکار ها را برای شما عزیزان ارایه نماییم به همین منظور ما بجز بکاپ گیری از اطلاعات شما تا یک هفته ارشیو از بکاپ های شما نگهداری میکنیم و طبیعتا جدیدترین بکاپ جایگزین قدیمی ترین ارشیو میشود و به این صورت ما میتوانیم به انتخاب شما 7 روز از اخرین روز سرور شما را به صورت ارشیو با امنیت کامل بازگردانی نماییم.

میزبان اول داخل سیستم عامل سرور مجازی شما هیچگونه نرم افزار بکاپ گیری نصب نخواهد کرد در نتیجه سرور شما برای روند بکاپ گیری منابع خود را درگیر نمیکند و از منابع شما برای این کار استفاده نمیگردد. همین امر باعث میشود بالاترین راندمان را در سرور خود داشته باشید همچنین در هنگام بکاپ گیری هیچگونه وقفه ای در سرویس دهی سرور شما ایجاد نمیگردد و همین موضوع باعث افزایش پایداری سرور شما میگردد.تمرکز خود را بر روی توسعه کار خود بگذارید ما مواظب اطلاعات شما هستیم 🙂

با خیال راحت با یک فنجان قهوه

به توسعه ی کسب و کار و پروژه ی خود برسید!

تمام این تجهیزات توسط ما مدیریت میشوند و هیچگونه زحمتی بر دوش شما نیست! هیچ گونه تغییری در داخل سرور و سیستم عامل شما انجام نمیشود و تمام این عملیات در پشت سرور شما انجام میگردد ما هیچگونه دسترسی به داخل سرور شما نداریم و از تمامی نظارت ها از بیرون سرور شما انجام میگیرد.

راستی…!مایل هستید با سیستم های امنیتی سرورهای میزبان اول بیشتر آشنا شوید؟با ما همراه باشید…

کیفیت بالا-------قیمت مناسب-------- تنوع پلن ها------- پشتیبانی انلاین

7 روز گارانتی باز گشت وجه تمامی سرورهای میزبان اول

قیمت اقتصادی + کیفیت بالا

سرور مجازی SSX
 • دارای هارد پرسرعت SSD
 • حافظه 1 تا 8 گیگابایت
 • دسترسی همیشگی
 • فایروال اختصاصی
 • قیمت مناسب
 • بکاپ روزانه
 • پشتیبانی
 • Windows:2008&2012
 • Linux : Centos 6&7-Ubuntu16

سرور دانلود | هارد حجیم

سرور مجازی DSX
 • فضای ذخیره سازی تا 4 ترابایت
 • دارای هارد پرسرعت اینترپرایز
 • دسترسی همیشگی
 • فایروال اختصاصی
 • پردازش قدرتمند
 • بکاپ روزانه
 • پشتیبانی
 • Windows:2008&2012
 • Linux : Centos 6&7-Ubuntu16
امنیت سرور مجازی

شنیدید میگن فلان سایت هک شده؟یا بخاطر حملات از دسترس خارج شده؟گاهیم میگن ویروسی شده و اطلاعاتش پاک شده. حالا شما فک کنید این اتفاق برای سرور شما بیوفته و اطلاعات سرورتون که بسیار ارزشمند و مهم هست دست افراد سودجو بیوفته… ما توی بحث امنیت بسیار حساس هستیم و همیشه دنبال راهکار هایی برای افزایش امنیت مشترکینمون هستیم اگر دوست دارید بدونید توی میزبان اول چخبره پیشنهاد میکنم لینک زیر رو مطالعه بفرمایید.

هرچیزی یک عمری دارد! همین امروز کامپیوترتون رو روشن کردید و دیدید خبری از اطلاعاتتون نیست…. اونوقته که میگید کاش یک پشتیبان از اطلاعاتم داشتم اما کار از کار گذشته! حالا همین اتفاق برای سرور و یا وبسایتتون بیوفته اونموقع فقط اطلاعات شخصی خودتون نیست! کلی اطلاعات مهم و ارزشمندی که با کلی زحمت بدست امده و الان هیچی ازش دیگه موجود نیست. اگر دوست دارید بدونید چطوری از اطلاعاتتون محافظت میکنیم لینک زیر رو مطالعه بفرمایید.

بکاپ گیری روزانه

product-images

هرکاری نیازمند بستر و زیرساخت مناسب میباشد. ما وبمستر ها اعتقاد داریم پایداری سرویس دهی یکی از اصول مهم در مباحث رشد کیفیت پروژه میباشد. با استفاده از اخرین تکنولوژی های روز توانستیم بستری ایمن و پایدار برای شما توسعه دهنگان عزیز ایجاد کنیم.چون گذارد خشت اول بر زمین معمار کج گر رساند بر فلک باشد همان دیوار کج-صائب تبریزی

 

99.9% گارانتی آپتایم