سرور اختصاصی | Dedicated Server

خرید سرور منابع اختصاصی

با استفاده از سرور های منابع اختصاصی میزبان اول  دسترسی شما تنها به امکانات یک سیستم عامل محدود نیست و می توانید  منابع مورد نیاز را بر روی ماشین های مختلف تقسیم نمایید و از منابع خود چندین سیستم عامل لینوکس و ویندوز و…داشته باشید . در حقیقت با استفاده از مجازی سازی می توانید از حداکثر منابع سرور خود استفاده نمایید.

با استفاده از تکنولوزی مجازی سازی  هزینه ی نگهداری و میزبانی سرور تا حد چشمگیری کاهش یافته است.کاهش هزینه تنها یکی از خصوصیت های این سرویس می باشد جهت اطلاع از تمامی امکانات بی نظیر این سرویس لطفا این صفحه را تا انتها مطالعه نمایید.

سرور اختصاصی

با پشتیبان+ 0 تا 100 موارد فنی رو به ما بسپارید!

1.550.000 تومان / ماه

2.650.000 تومان / ماه

3.750.000 تومان / ماه

4.950.000 تومان / ماه

امکانات بی نظیر سرور های منابع اختصاصی میزبان اول

هزینه ی اقتصادی | امکانات و منابع بی نظیر

با انتخاب سرور های میزبان اول از تمامی امکانات یک سرور اختصاصی را با هزینه ی اقتصادی استفاده نمایید. منابع اختصاصی و قدرتمند این سرویس انتخاب مناسبی برای تمامی نیاز ها از جمله وبمستران و توسعه دهندگان می باشد. 

ذخیره ساز های SSD و NVME

اگر به دنبال سرور پرسرعت هستید بهترین گزینه برای شما اینجاست ! 

با استفاده از ذخیره ساز های SSD و Nvme این سرور ها گزینه ی مناسبی برای راه اندازی سرویس های مختلف از جمله دیتابیس ها و وب سایت های حرفه ای با بازدید بالا می باشد.

به تعداد نامحدود سرور بساز!

زیرساخت اصلی سرور های میزبان اول بر پایه ی تکنولوژی مجازی سازی توسعه یافته است و شما میتوانید با توجه به منابع سرور خود به تعداد نامحدود ماشین مجازی ویندوز و لینوکس راه اندازی نمایید. این سرویس تمامی سیستم عامل های موجود را پشتیبانی می کند و شما میتوانید براحتی سیستم عامل مدنظر خود را نصب نمایید. 

سرور اختصاصی

دیگر نگران پشتیبانی و موارد فنی سرور خود نباشید!

با تهیه ی سرویس پشتیبان+ بجز امکانات استاندارد سرویس از  امکانات زیر بهره مند شوید…

نصب و بروزرسانی تمامی نرم افزار های مورد نیاز شما و اختصاصی شماره ی اختصاصی مستقیم جهت تماس با پشتیبانی در مواقع ضروری

کانفیگ تخصصی فایروال جهت افزایش امنیت کسب و کار شما به همراه انتی دیداس های قدرتمند و امکان مدیریت پورت ها و امکان ایران اکسس

راه اندازی سرویس ورود دو مرحله ای بر روی پورت های مدیریتی سرور شما را از هرگونه حملات از جمله بروت فورس محافطت می نماید

بکاپ گیری 0 تا 100 از هارد شما و قابلیت ریستور تا 7 روز قبل. اطلاعات 0 تا 100 شما با بکاپ تخصصی رمزنگاری و محافظت می شود

امکان افزایش (اپگرید) هر یک از منابع به صورت مجزا فراهم می باشد و نیاز به خرید پلن بالاتر نمی باشد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد سرویس پشتیبان+ میتوانید با  ما تماس حاصل بفرمایید.

نظر برخی از همراهان ما ....

مهندس علیرضا علی بخشیمدیریت وبسایت و مجموعه ارغوان
بیشتر بخوانید
کیفیت و پشتیبانی سرویس های میزبان اول باعث پیشرفت و ارتقای مجموعه گردیده است. به پاس این زحمات ارزنده تقدیر و تشکر می گردد. امید آنکه بیش از پیش موفق و مؤید باشید.
مهندس علیرضا بهمن زادهمدیریت شرکت صنعت اموز پارسی تک
بیشتر بخوانید
از سال 1393 تا امروز از مجموعه ی شما بیش از 80 سرویس جهت پروژه های مختلف دریافت نموده ایم . امیدوار هستیم همیشه این کیفیت را حفظ نموده و بتوانیم بیشتر با شما همکاری داشته باشیم. با سپاس از مجموعه ی میزبان اول
مهندس سید سعید محمدیمدیر عامل شرکت مهندسی صدرا رایانه نوین طبرستان
بیشتر بخوانید
ما از سال 1397 کارمون رو به صورت تخصصی در برگزاری جلسات ویدئو کنفرانس شروع کردیم و همیشه مشکلات پایدار نبودن سرویس و همچنین نداشتن پشتیبانی مناسب برای ما دردسر ساز بود ، از زمانی که سرویس های میزبان اول رو استفاده میکنیم هم از نظر پایداری و هم پشتیبانی مشکلات ما رفع شده و کیفیت کارمون بسیار افزایش پیدا کرده و یکی از مهم ترین خصوصیات میزبان اول پایداری سرویس ها و پشتیبانی مناسب هست.
مهندس حمید رضا جعفرخانتوسعه دهنده محصولات مجموعه پژوهندگان ، سلاله و پژوهان
بیشتر بخوانید
با توجه به چندین سال افتخار استفاده از محصولات مجموعه میزبان اول ، میتوانم به کلیه دوستانی که تا کنون از خدمات این مجموعه بهره مند نشده اند این نوید رو بدهم که : اولا حفظ نظام مشتری مداری و سعه صدر و احترام در تمام مراحل جزو نکته بسیار درخشان این مجموعه میباشد . دوما ارائه مشاوره و محصول با کیفیت و منطبق با نیاز مشتری با قیمتی رقابتی همیشه جز اهداف مجموعه بوده است. سوما پشتیبانی در حد عالی توسط تیم های متخصص شاغل در این مجموعه در کمترین زمان همیشه باعث آرامش خاطر مصرف کننده می باشد. به عنوان عضو کوچک یکی از مصرف کنندگان محصولات میزبان اول ، برای این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون را از خداوند خواستار می باشم.
مهندس محمد حسین خامه‌چیان مدیر شبکه اجتماعی کافه تلگراف
بیشتر بخوانید
طی چهار سال همکاری پر افتخار با گروه خوب میزبان اول ، تجربیات ارزشمندی برای تیم کافه تلگراف حاصل گردید که از همه مهمتر تجربه کار با یک تیم حرفه ای ، مسئولیت پذیر و با انگیزه بود و خوشبختانه در این مدت کمترین مشکلات از سمت میزبانی سرور را داشتیم.
مهندس امیر محمدیواحد آموزشگاه های هماهنگ با کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)
بیشتر بخوانید
مجموعه میزبان اول دارای یک تیم مسئولیت‌پذیر و متعهد است. تیمی که از همکاری با آنها رضایت کامل داشتیم.در طول این مدت طولانی که افتخار همکاری با این مجموعه را داشتیم. هیچ مشکلی نبود که بدون ذره ای درنگ توسط کارشناسان و متخصصان این مجموعه مرتفع نشده باشد.نقطه قوت بارز مجموعه معظم میزبان اول پشتیبانی قوی در تمام ساعات شبانه روز و پاسخگویی توام با احترام ایشان می باشد.
قبل
بعدی