با سلام و احترام

کاربران گرامی میزبان اول ،

ضمن تبریک سال جدید و ارزوی بهترین لحظات برای شما عزیزان به استحضار شما می رسانیم تغییرات ویژه ای در سال جدید در ارائه ی خدمات مطلوب تر برای شما عزیزان صورت گرفته است.

۱- همکاری مستقیم با یکی از بزرگترین رجیستر های دامنه RESELLO :

با افتخار اعلام میکنیم طبق اخرین صحبت های انجام شده با کمپانی بزرگ هلندی (RESSELLO BV) تصمیم بر آن شد به طور کاملا مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه سرویس خدمات ثبت دامنه را برای دامنه های ارزشمند ارائه نماییم.

با کسب نمایندگی رسمی یکی از بزرگترین رجیستر ها ازین پس کاربرانی که دارای دامنه ارزشمند میباشد و نگران اعتبار و امنیت مالکیت دامنه خود هستند میتوانند با استفاده از این سرویس با خیال راحت دامنه ی خود را مستقیم ثبت نمایند.

این کمپانی میتواند بیش از ۱۰۰۰ نوع پسوند مختلف را بدون محدودیت ثبت نماید.

این کمپانی ثبت کننده ی مستقیم دامنه میباشد و توسط ICANN تایید شده است.

۲- اضافه شدن قابلیت اطلاع رسانی از طریق تلگرام : 

ازین پس به منظور همکاری بیشتر با کاربران عزیز تصمیم گرفته شد در سال جدید در صورت رضایت کاربر سر رسید سرویس ها توسط تلگرام به کاربران گرامی ارسال شود.

مشترکین قدیمی میتوانند با ورود به پرتال کاربری خود در قسمت ویرایش مشخصات آیدی و یا شماره تلگرام خود را برای فعال شدن این سرویس اضافه نمایند.

مشترکین جدید در هنگام ثبت نام میتوانند این قابلیت را فعال نمایند.

۳- اضافه شدن سرور های مجازی با هارد های اینترپرایز (مخصوص سرویس های حجم بالا) 

با توجه به درخواست زیاد کاربران گرامی از امسال قادر به ارائه سرور های مجازی با هارد های حجیم می باشیم . مثل همیشه سعی شده در تمامی سرویس ها بالاترین استاندار ممکن را مد نظر قرار دهیم و تمامی پلن های این سرویس با هارد های پرسرعت ۷۲۰۰ دور ساتا ۶ گیگابیت ارائه خواهد شد. همچنین تمامی هارد ها نسخه ی  Enterprise می باشند.

اینن پلن ها دارای فضای هارد حجیم بوده و مناسب سایت های دانلود و مواردی که نیاز به فضای بالا دارند مناسب می باشند .

 

امیدواریم در سال جدید با همراهی شما کاربران گرامی بتوانیم خدمات مناسب و درخود شما عزیزان داشته باشیم .و عضو کوچکی برای پیشرفت اینترنت و وب کشور عزیزمان باشیم.

 

با احترام

 

تیم میزبان اول